İBB Yol Gösteren

Harita ve Navigasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 100 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil İngilizce
  • Firma İstanbul Büyükşehir Belediyesi
IOS mobil cihazınıza indireceğiniz İBB Yol Gösteren moil uygulaması hayat kurtarıcı özellikleri ile sizlere kaliteli bir hizmet sunuyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından geliştirilmiş olan İBB Yol Gösteren mobil uygulamasını IOS işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamamız sizlere trafik konusunda muazzam bilgiler sunan kaliteli bir mobil uygulamadır. 

BB Yol Gösteren sayesinde, hedefinizi arama çubuğuna yazarak arayabilir, kategorilere göre ayrılmış bölümden seçebilir ya da sesli komutla hedefinizi oluşturabilirsiniz.Gideceğiniz konuma trafiğe takılmadan en kısa nasıl gidilir sorusunun cevabı İBB Yol Gösteren mobil uygulamasında saklı. 

Hedefinize ilişkin detayları görüntüleyebilir, sık kullandığınız hedeflerinizi favorilerinize ekleyerek, hızlı erişim sağlayabilirsiniz. İBB Yol Gösteren, sizleri hedefinize en kısa sürede ulaştıracak alternatif rotaları, toplam mesafe ve tahmini varış süreleri ile birlikte sunar.

Seçtiğiniz rotayı kullanarak, sizi hedefinize ulaştırmak üzere, sesli olarak varış noktanıza kadar sizi yönlendirir. Seçtiğiniz rotadan çıktığınızda, otomatik olarak tekrar yeni rota oluşturarak, sizi hedefinize ulaştırır. İBB Yol Gösteren, tüm İETT, toplu taşıma ve metro hatlarıyla da entegre çalışmakta olup, kullanıcılara toplu ulaşım seçeneklerini de alternatifler arasında sunmaktadır.

İBB Yol Gösteren indir
DİĞER SÜRÜMLER